شما اینجا هستید
اخبار استان قم » تثبت وایجاد اشتغال بیش از ۴۰۰۰ نفر با پرداخت تسهیلات رونق تولیددراستان

دبیر کمیته نظارت بر طرح تسهیلات رونق تولید سازمان صنعت .معدن وتجارت قم گفت:تثبت وایجاد اشتغال بیش از ۴۰۰۰ نفر با پرداخت تسهیلات رونق تولیددراستان قم صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم وحید کریمی با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی استان از سال گذشته بیان کرد: پرداخت تسهیلات رونق تولید باعث حفظ و تثبیت اشتغال ۴۲۲۵ نفر و نیزایجاد اشتغال جدید برای۴۰۰ نفر در استان قم شده است.
دبیر کمیته نظارت بر طرح تسهیلات رونق تولید ضمن اشاره به ۲۳ جلسه برگزار شده توسط این کمیته افزود: تا کنون از ۱۱۴ واحد تولیدی و صنعتی استان که از این تسهیلات استفاده نموده اند توسط اعضای کمیته بازدید بعمل آمده است.
وی با بیان اهداف این کمیته تصریح کرد: عدم انحراف در هزینه کرد تسهیلات پرداختی یکی از اهداف اصلی تشکیل این کمیته می باشد که با حضور نمایندگان سایر دستگاههای مرتبط مانند استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و… نسبت به بازدید از واحدهای دریافت کننده این تسهیلات اقدام می نماید.
رئیس اداره صنایع فلزی سازمان با تاکید بر رصد مستمر و روزانه فرآیند پرداخت تسهیلات رونق تولید توسط این کمیته عنوان کرد: کمیته نظارت بر تسهیلات رونق تولید برای هر بانک عامل کارشناس تخصصی تعیین نموده تا کارشناس مربوطه بطور مستمر فرآیند پرداخت تسهیلات توسط بانکهای عامل را پیگیری نماید و در صورت بروز مشکل در فرآیند پرداخت تسهیلات نسبت به حل آن اقدام نماید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی