شما اینجا هستید
اقتصادی » برگزاری همایش صنعت دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

همایش صنعت دانش بنیان، تبلور اقتصاد مقاومتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه، همایش یکروزه¬ای با عنوان صنعت دانش بنیان تبلور اقتصاد مقاومتی با همکاری پارک علم و فناوری استان قم در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.
این همایش در راستای بند دوم سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش سهم تولید، صادرات محصولات، خدمات دانش بنیان و دستیابی به رتبه اول اقتصادی دانش بنیان و پیشتازی این اقتصاددر منطقه، با حضور سرمایه گذاران و فعلان اقتصادی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.
از دیگر اهداف برگزاری این همایش می توان به معرفی شرکت های دانش بنیان، آشنایی با مزایا و تسهیلات دانش بنیان شدن و نحوه تبدیل شدن یک شرکت به شرکت دانش بنیان اشاره کرد.
منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حدود۱۰۰ واحد فعال در صدر مناطق آزاد تجاری – صنعتی ویژه اقتصادی کشور قرار دارد و چندی پیش نیز با بیشترین محصول مصوب و پرونده مطرح شده به کمیسیون ارزش افزوده توانست برای چندمین سال متوالی رتبه نخست را در میان تمامی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشور ، کسب نماید. از اینرو آگاهی و اطلاع رسانی به شرکت های فعال این منطقه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده از مزیت های شرکت های دانش بنیان می تواند نقطه قوتی باشد در کنار سایر مزیت هایی که این منطقه دارا می باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی