شما اینجا هستید
اخبار استان قم » باید به کیفیت آب قم توجه بیشتری نمود

باید به کیفیت آب قم توجه بیشتری نمود

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم گفت: با وجود اینکه اصلاح الگوی مصرف نباید فراموش شود اما مردم از تصفیه‌های خانگی استفاده کرده به همین علت شیرین شدن آب را مطلوب نمی‌دانند و باید آبی با کیفیت مطلوب‌تر در اختیار مردم قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازخبرگزاری فارس ، محسن بهشتی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان قم که در تالار آب شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد، با بیان اینکه استان قم با حضور زائران شرایط ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: استان قم با تامین زیرساخت‌ها و تکمیل واحدهای مسکونی توانست در بخش مسکن مهر جایگاه سوم کشور را به خود اختصاص دهد.
وی با تاکید بر اینکه نیروهای تخصصی در شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان قم حضور دارند، اضافه کرد:‌ این نیروها تعامل مطلوبی با مدیران خود داشته به همین علت در استان قم توانسته به نتایج مطلوبی برسیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم از حضور مدیران با سابقه در استان قم یاد کرد و گفت: در جابجایی‌های مدیریتی مسیر و هدف‌گذاری تغییر نمی‌کند به همین علت افراد باید با انگیزه مضاعف پیشبرد پروژه‌های استان را دنبال کنند.
وی با اشاره به کمبود منابع مالی در بخش‌های مختلف کشور تصریح کرد: اکنون مدیریت مطلوب در شرایط نامطلوب اقتصادی به شیوه آشکارتر قابل مشاهده است، شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی باید به مطالبات پیمانکاران نگاه ویژه داشته باشند زیرا وصول این مطالبات می‌تواند بخش قابل توجهی از مشکلات مالی شرکت‌ها را رفع کند.
بهشتی با بیان اینکه استان قم در حوزه کیفیت و کمیت آب مشکل خاصی نداشته است، عنوان کرد: با وجود اینکه اصلاح الگوی مصرف نباید فراموش شود اما مردم قم از تصفیه‌های خانگی استفاده کرده به همین علت شیرین شدن آب قم را مطلوب نمی دانند و باید آب با کیفیت مطلوب‌تری در اختیار مردم قرار گیرد.
وی بر استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران در پروژه‌های استانی تاکید کرد و ادامه داد: تامین آب مورد نیاز برای پروژه‌های گردشگری و تفریحی باید به سرمایه‌گذاران وعده داده شود تا این افراد بدون نگرانی به اجرای پروژه‌های خود اقدام کنند.
بهشتی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال جاری شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان قم با تغییرات مدیریتی بتوانند به دستاوردهای مطلوب‌تری در راستای خدمات‌رسانی به مردم قم برسند.
انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی