شما اینجا هستید
اخبار استان قم » بازداشت ۹۰ نفر در شب چهارشنبه آخر سال در قم

جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: در حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال، ۹۰ نفر در استان بازداشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ، سرهنگ “صیاد درویشی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت : این افراد به دلیل ایجاد مزاحمت برای مردم، آتش زدن لاستیک در وسط خیابان و برهم زدن نظم عمومی دستگیر و با توجه به شدت جرمی که مرتکب شدند تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت خواهند بود.

وی افزود: شب گذشته ۱ هزار و ۲۰۰ عدد مواد محترقه توسط پلیس کشف شد، که ۲۰۰ عدد از این مواد، پرخطر بوده و در صورت استفاده می توانست خطرات جدی را ایجاد کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: همچنین ۳۵ دستگاه خودرو در این رابطه توسط پلیس توقیف شد که تا پایان تعطیلات نوروز ترخیص نخواهد شد.

سرهنگ درویشی اضافه کرد: حوادث مربوط به شب گذشته نسبت به سال های قبل از نظر شدت و آسیب هایی که به وجود آمد بهتر بود و ما شاهد چالش جدی در مجموعه استان نبودیم.

وی افزود: شب گذشته ۱۹ نفر در قم مصدوم شدند که ۱۶ تن از آنان به صورت سرپایی مداوا و ۳ نفر نیز در بیمارستان بستری شدند که مشکل آنان جدی نیست.

سرهنگ درویشی ادامه داد: با آمادگی پلیس و همراهی سایر نهادها و پشتیبانی میدانی دستگاه قضائی شب چهارشنبه آخر سال بدون چالش جدی در استان قم داشتیم، برخی رفتارهای ناهنجار انجام گرفت اما به دلیل حضور به موقع پلیس مشکل جدی ایجاد نشد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بیان داشت: شب گذشته با توجه به افزایش ۱۰۰ درصدی تماس با سامانه ۱۱۰ در رابطه با مزاحمت افراد خاص در بخش های مختلف نسبت به سال قبل، با عملیات به هنگام پلیس اقدام های ناهنجار آنان، ناکام ماند.

سرهنگ درویشی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۷۷ نفر شامل ۶۳ مرد و ۱۴ زن در حوادث چهارشنبه آخر سال استان قم مصدوم که ۳۳ نفر در محل حادثه درمان و ۴۴ نفر دیگر به مراکز درمانی منتقل شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی