شما اینجا هستید
اخبار استان قم » انهدام باند توزيع مواد مخدر هروئين در قم و تهران

 رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از انهدام باند توزيع مواد مخدر در دو استان قم و تهران و کشف ۱۶کيلو گرم هروئين در اين رابطه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم،سرهنگ”غلام عباس بُلفکه” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت:با پي گيري مأموران پليس مبارزه با موادمخدر استان قم مشخص شد فردي با همکاري دو تن از برادرانش قصد دارند مقادير قابل توجهي مواد مخدر هروئين را از يکي از قاچاقچيان در تهران تحويل و با يک دستگاه کاميون و يک دستگاه پژو ۴۰۵ به قم منتقل کنند.
به گفته وي در ادامه ضمن هماهنگي با مقام قضائي استان سه اکيپ عملياتي در محور ورودي به استان مستقر که ابتدا پژو ۴۰۵و سپس کاميون بنز را روئيت و با تعقيب نامحسوس در فرصتي مناسب خودروي پژو ۴۰۵ را متوقف و دو نفر در اين رابطه دستگير شدند.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم افزود: سپس مأموران کاميون بنز را در۱۰کيلومتري پليس راه استان متوقف کرده و پس از دستگيري راننده و سرنشين ۱۱ کيلوگرم هروئين در قالب ۱۱بسته از خودرو مذکور کشف کردند.
سرهنگ بلفکه گفت: با انجام تحقيقات مشخص شد متهمان در يک ماهه گذشته طي چندين مرحله اقدام به حمل مواد مخدر و توزيع در قم کرده بودند که با هماهنگي هاي قضائي مخفيگاهشان مورد بازرسي قرار گرفت و حدود ۸۴ميليون ريال وجه نقد کشف و همچنين يک نفر ديگر نيز دستگير شد.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم با اشاره به دستگيري توزيع کننده اصلي در تهران و کشف ۵کيلوگرم هروئين از مخفيگاه وي ، گفت:نهايتاً هر ۶متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي استان شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی