شما اینجا هستید
اخبار استان قم » امنیت فراگیر نيازمند همکاری همه سازمان ها و نهادهاست

فرمانده انتظامي استان گفت: امنیت فراگیر نيازمند همکاری همه سازمان ها و نهادها بوده و یکی از دستگاه هایی که سهم بسزايي در اين زمينه دارد، آموزش و پرورش است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار”کاظم مجتبايي”در چهارمین روز از هفته ناجا پیام مهر فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مدرسه شاهد حضرت علی اکبر (ع) با حضور فرمانده انتظامی استان قم و مدیر کل آموزش و پرورش استان و دانش آموزان این مدرسه قرائت و زنگ امنیت نواخته شد.

فرمانده انتظامی استان قم طي سخناني با بيان اين که هر اقدام مناسب و فعالیت های عمرانی، آموزشی، دینی و اقتصادی نیاز به امنیت دارد، اظهارداشت: امنیت فراگیر نيازمند همکاری همه سازمان ها و نهادها بوده و یکی از دستگاه هایی که سهم بسزايي در اين زمينه دارد، آموزش و پرورش است.

سردار مجتبایی اضافه کرد: آموزش و پرورش بهترین شریک برای تامین کنندگان نظم و امنیت محسوب مي شود.

وي با بيان اين که اگر علم و بينش در چارچوب قوانین اخلاقی و دینی نباشند منش درست نمی شود، آموزش را زمینه ساز تحقق عمل صالح دانست و گفت:امروز بین پلیس و آموزش و پرورش تعامل مناسبی وجود دارد و اين سازمان براي ارتقاء شاخص امنیت می تواند کمک کند.

فرمانده انتظامی استان قم ابراز داشت: نگاه و تفکرات مدیر کل آموزش و پرورش باعث شده اين اداره کل در طراز بالایی از همکاری با نهادهای مختلف استان باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم اظهار داشت: باید قدردان مسئولان امنيتي باشیم، توسعه و پیشرفت کشور با امنیت ميسر مي شود.

“شیخ الاسلام” ادامه داد: اقتدار و عظمت یک کشور به امنیت آن است و امروز نیروی انتظامی افتخار این امر مهم را بر عهده دارد.

گفتنی است، در پایان کارکنان یگان ویژه استان قم به اجرای مراسم رهایی گروگان و حرکات نمایشی پرداختند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی