شما اینجا هستید
اخبار استان قم » امنيت استان قم در کشور زبانزد و قابل افتخار است

فرمانده انتظامي استان حضور مقتدارانه پليس و دستگاه قضائي را باعث ارتقاء احساس امنيت در جامعه دانست و گفت: امنيت استان قم در کشور زبانزد و قابل افتخار است.
به گزارش خبرنگارپایگاه خبری رهپویان قم به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار”کاظم مجتبايي”در جلسه با دادستان قم در پليس آگاهي استان با بيان اينکه قم در ارتباط با امنيت عمومي و اعتماد اجتماعي جز استان هاي اول تا سوم کشور است، حضور مقتدارانه پليس و دستگاه قضائي را باعث ارتقاء احساس امنيت در جامعه دانست.
وي سپس با بيان اينکه امنيت استان قم در کشور زبانزد و قابل افتخار است، امنيت را شامل دو بخش آماري و رواني برشمرد و گفت: بحمدالله در کنار امنيت آماري، امنيت رواني براي مردم و مسافران شهر کريمه اهل بيت(ع)حاصل شده و اين امر براحتي به دست نيامده است.
فرمانده انتظامي استان قم تاکيد کرد: جلب رضايت عمومي اهميت بالايي دارد که پليس قم توانسته در کنار شرايط خوب آماري، با دقت، سرعت و صحت عمل، در اين حوزه موفق باشد.
فرمانده انتظامي استان قم در ادامه با اشاره به اينکه توليد امنيت اقدام جمعي و حاصل نقش آفريني همه دستگاه هاست، تاکيد کرد: در پيشگيري از وقوع جرايم بايد سهم هر دستگاه مشخص شود.
مهدي کاهه دادستان قم نيز در ابتداي سخنان خود از تدابير هوشمندانه و اقدامات بازدارنده فرماندهي انتظامي استان قم در جهت تامين نظم و امنيت و اجراي عدالت قدرداني کرد.
وي شروط اساسي مقابله با بزهکاري را پيشگيري، پيش بيني و برخورد قانوني عنوان و بيش از پيش بر مقابله و پيشگيري از وقوع ناهنجاري ها تاکيد کرد.
دادستان قم فقر،‌ بيکاري و اعتياد را از عوامل بروز سرقت بيان کرد و افزود: شايد برخي جرايم مانند سرقت به صورت تمام و کمال پاک شدني نباشد اما تمام تلاش مان بر اين است که آمار وقوع جرايم را کاهش دهيم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی