شما اینجا هستید
اخبار استان قم » امام جمعه کهک:پیروزی و اقتدار انقلاب اسلامی در دنیا ادامه دارد

حجت الاسلام والمسلمین میر مومنی در خطبه های نماز جمعه این هفته و در جمع نماز گزاران شهر و بخش کهک با اشاره به سالروز قطع رابطه ایران اسلامی با امریکا گفت : دنیا بداند هر گرفتاری که ملت ایران و ملل مسلمین دارند، از جانب امریکاست و ملل اسلام از دولت امریکا متنفر است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رهپویان قم ،امام جمعه شهر کهک ضمن اشاره به دخالت های امریکا و مستکبرین در امور کشور ها عنوان کرد :دیروز ممالک اسلامی در چنگال انگلیس و عمال آن بودند و امروز دولت آمریکاست که در مسائل دولت های اسلامی دخالت می کند.

وی در ادامه افزود: پیروزی و اقتدار انقلاب اسلامی در دنیا ادامه پیدا می کند. و همانطور که حضرت امام (ص) معتقد بودند رابطه ما با آمریکا به ضرر و زیان کشور ما خواهد بود .
امام جمعه شهر کهک با بیان اینکه: امام در صدد بودند مردم ما و کشور ما را از بدبختی نجات دهند، اظهار داشت: ایشان علت بدبختی کشور را دو عامل می دانستند: یکی نفوذ کشورهای اجانب و امریکا برای چپاول و غارت ثروتهای زیرزمینی ما از جمله نفت; و دیگری خودباختگی دستگاه پهلوی در مقابل بیگانگان .

حجت الاسلام میر مومنی در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته افزود: امریکا در گذشته نه تنها اموال و ثروتهای ملی ایران را چپاول می کرد بلکه در امور داخلی ایران همچون، انتخاب وکلای مجلس، حمایت از اسرائیل که باعث غصب زمینهای ملل مسلمان شده بود دخالت داشت.
اما امروزه شاهد این هستیم که ملت و دولت اسلامی ایران شجاعانه در مقابل استعمار و استبداد امریکا قیام و ایستادگی کرده و در همه زمینه ها شاهد پیروزی و اقتدار دولت اسلامی در دنیا هستیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی