شما اینجا هستید
اخبار استان قم » استقرار پليس همزمان با طرح مهر در ۵۰ نقطه از شهر قم

فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه پلیس به دنبال یک امنیت همه جانبه و فراگیر است، از ساماندهي ۱۲۰۰خودرو سرويس مدارس در قم خبر داد و گفت: طرح مهر از اول مهرماه با حضور گسترده پلیس در بیش از ۵۰ نقطه شهر قم اجرا مي شود.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سردار کاظم مجتبايي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با بيان اينکه طرح مهر پليس از اول مهرماه با حضور گسترده پلیس در بیش از ۵۰ نقطه شهر قم اجرا مي شود، اظهارداشت: هدف کلی اين طرح ايجاد امنیت همه جانبه برای دانش آموزان است.

وي گفت:از مدت ها قبل جلسات هماهنگی و تعامل به منظور هر چه بهتر اجرا شدن طرح مهر توسط پليس راهنمایی و رانندگی استان و دستگاه های ذیربط مانند آموزش پرورش و تاکسیرانی براي ساماندهي سرویس های مدارس که حدود ۱۲۰۰ خودرو هستند به عمل آمده است.

فرمانده انتظامي استان قم با بيان اينکه پلیس به دنبال یک امنیت همه جانبه و فراگیر است، گفت: در طول اجرای طرح مهر پليس در بخش های مختلف اعم از ترافیکی، انتظامی، عملیاتی و اطلاعاتی در نزدیک ترین نقاط به مدارس به خصوص مدارس دخترانه مستقر و با هرگونه مزاحمت احتمالی برابر قانون برخورد مي کند.

وي با اشاره به تقارن آغاز بازگشايي مدارس و ايام محرم، افزود: بحث هیئت های عزاداری و چگونگی انضباط بخشی به حرکت آن ها در مسیرهای پیش بینی شده همواره مدنظر پلیس بوده و جلسات متعددی را نيز با هیئت ها بخصوص هيئت های بزرگ برگزار کرده ایم.

سردار مجتبايي گفت: پلیس در همه زمینه ها توانسته ضمن تعامل با دستگاه های مختلف و برقراری یک ارتباط معنایی با بخش ها و سطوح مختلف اجتماعی به وظیفه اش عمل کند .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی