شما اینجا هستید
اخبار استان قم » استفاده از ظرفیتهای فکری و مشارکت کارکنان باعث رشد و پویایی سازمان می شود

 

در این جشنواره که باحضور مدیر مخابرات استان قم و مدیران و کارشناسان این شرکت برگزار شد از برترینهای نظام پیشنهادات تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از روابط عمومی مخابرات استان قم ،مدیر مخابرات قم با اشاره به اهمیت نظام پیشنهادات در توسعه سازمان گفت: مشارکت حداکثری کارکنان در این امر میتواند به پویایی سازمان کمک کنند.

سید اسد الله دهناد افزود: هر پیشنهادی که بتواند در کنترل هزینه ها و افزایش درآمد و سهم بازار تاثیرگذار باشد ، پیشنهاد دهنده آن نیز تقدیر خواهد شد.

سیداسدا… دهناد اضافه کرد: پویایی و فعال بودن سازمان به مشارکت حداکثری کارکنان در تصمیم گیری های کلان بستگی دارد که نظام پیشنهادات میتواند این امر را محقق کند.

عضو هیئت مدیره همراه اول در ادامه افزود: با هم فکری و همدلی بیشتر و استفاده از امکانات موجود میتوان بهره وری و در نهایت برون داد سازمان را ارتقاء داد .

وی گفت: نظام مدیریت مشارکتی به لحاظ ایجاد فضای مناسب برای مشارکت فکری کارکنان سبب میشود بهره وری در تمام زمینه های موثر در فعالیت سازمان از جمله نیروی انسانی ارتقاء پیدا کند.

وی در ادامه با مطرح کردن ۲ پرسش از کارکنان خواست تا با پاسخ به این سوالات شرکت را در جهت افزایش رضایت مندی کارشناسان یاری کنند.

پرسش اول: چگونه میتوانیم نظام پیشنهادات را در راستای تعالی سازمانی جهت دهی کنیم؟

پرسش دوم: چه راهکاری جهت ارتقاء سطح رضایت مندی و تعلق سازمانی کارکنان پیشنهاد میگردد؟

در ادامه این جلسه از کارشناسانی که پیشنهادات را  در سال ۱۳۹۵ ارائه دادند تجلیل و هم ازدستاندرکاران نظام پیشنهادات تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم رئیس نظام پیشنهادات مخابرات قم گزارشی از عملکرد یکساله این نظام ارائه داد.

همچنین در پایان این جلسه از آقایان ۱-محمد داودآبادی۲-محمد عسکری۳-سیدمحمدرحمتی بعنوان کارکنان نمونه و آقای ابوالفضل کرم پور بعنوان بازنشسته نمونه مخابرات قم تجلیل بعمل آمد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی