شما اینجا هستید
اخبار استان قم » احتکار ۲ هزار و ۵۷۰ کارتن پوشک بچه در قم

رئیس پلیس آگاهی فرماندهي انتظامي استان از شناسايي و کشف محل احتکار ۱۶ دستگاه “یخچال ساید بای ساید” در یک منزل مسکونی و همچنین ۲ هزار و ۵۷۰ کارتن “پوشک بچه” در قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم ،سرهنگ “احمد کرمی” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در بيان جزئيات اين خبر، اظهار داشت: مأموران پليس آگاهي استان قم برابر اخبار واصله و با هماهنگي و همراهی بازرسان اصناف و تعزیرات حکومتی مبنی بر دپو و احتکار لوازم خانگی در یک منزل مسکونی، محل آن را شناسایی کردند.

وي گفت: در ادامه پس از دستور مقام قضائي و ورود مأموران به محل مذکور مشخص شد ۱۶ دستگاه یخچال ساید بای ساید نگهداري مي شود.

رئیس پلیس آگاهی استان قم، تاکید کرد: برابر نظریه کارشناسان تعزیرات حکومتی، بازرسان اصناف و ابلاغ اتحادیه لوازم خانگی عدم اعلام موجودی هر کالا به منزله احتکار است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کشف محل احتکار یک محموله پوشک بچه در قم گفت: همچنین مأموران پليس آگاهي استان قم برابر اخبار واصله و با هماهنگي و همراهی بازرسان اصناف و تعزیرات حکومتی، محل احتکار ۲ هزار و ۵۷۰ کارتن انواع پوشک بچه با مارک هاي مختلف را در یک انبار شناسایی و کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهي انتظامي استان قم، گفت:کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۳ ميليارد ريال اعلام کردند.

سرهنگ کرمی افزود: سرانجام دو نفر در رابطه با این دو پرونده احتکار دستگیر و براي انجام مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي استان شدند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی