شما اینجا هستید
اخبار استان قم » اجراي طرح های توسعه، ظرفيت هاي فرهنگي بقاع متبركه را افزايش خواهد داد

استاندار قم با اشاره به اجراي طرح توسعه استان امامزاده موسي مبرقع(ع)، گفت: اجراي اين اين طرح، ظرفيت هاي فرهنگي بقاع متبركه را افزايش خواهد داد.

 به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از  روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی استاندار قم در نشست هماهنگی طرح توسعه آستان امامزاده موسي مبرقع(ع) که در سالن جلسات اين مكان مقدس و با حضور ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار شد، جایگاه آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع) را به عنوان يك ظرفيت فرهنگي ويژه مورد اشاره قرار داد.

استاندار قم با اشاره به کاربری فرهنگی در خور توجه در مجموعه های مختلف طرح توسعه حرم مطهر حضرت موسی مبرقع(ع)، اضافه کرد: قم شهری مذهبی و فرهنگی است و باید در طراحی های شهری بویژه برای بقاع متبركه، این موضوع مدنظر قرار گيرد.

وی با اشاره به اعتبارات تخصیصی از سوی استانداری برای توسعه این طرح در مراحل مختلف، ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه بعنوان متولی امامزادگان می تواند با حمایت مالی در اجرا و تکمیل این طرح نقش موثری داشته باشد.

صادقی توسعه آستان مقدس حضرت موسی مبرقع (ع) را پر اهمیت عنوان و ادامه داد: هر یک از مسئولین و مدیران در استان تمام توان خود را برای اجرایی ساختن این طرح بکار خواهند برد.

استاندار قم نقش خیرین در امور معنوی و مذهبی را مورد تاكيد قرار داد واظهار کرد: برای ورود خیرین در اجرای چنین طرح هایی، بايد راهكارهاي مناسبي انديشيد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی