شما اینجا هستید
حوزه » آیت الله فاضل لنکرانی:بنیاد شهید خط مقدم پاسداری از خون شهدا است

عضو جامعه مدرسین قم گفت: بنیاد شهید خط مقدم پاسداری از خونهای پاک شهدا است تا جامعه با گذر زمان شهدا را فراموش نکند.

به گزارش پایگاه خبری رهپویان قم به نقل از ایسنا منطقه قم، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی در جلسه بنیاد شهید استان افزود: از دیگر وظایف بنیاد شهید خدمت به خانواده شهدا است، وظیفه ای که نه تنها بر دوش بنیاد که بر عهده نظام است، ارتباط بنیاد با مجموعه جامعه از دیگر حوزه های فعالیت بنیاد شهید است.
استاد برجسته حوزه علمیه قم افزود: خادمان به شهدا امانت داران پیام و خون های شهدا هستند و این وظیفه و رسالتی سنگین است و لازمه انجام صحیح این رسالت داشتن تقوای الهی و تقویت این تقوا است.
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) افزود: تقوا شئون مختلفی دارد نهاد مقدس بنیادشهید نیز دارای شان خاصی است و باید این شانیت با حفظ و تقویت تقوای الهی در خادمان آن حفظ شود.
فاضل لنکرانی افزود: امروز بحث از تقوای اجتماعی و شغلی است، اگر مدیران جامعه تقوا داشته باشند بحث حقوق های نامتعارف، اجحاف در حق ملت، بی قانونی، قانون گریزی و اختلاس پیش نمی آید.
وی افزود: خدا همه امتها را به یک خصلت سفارش کرده و همه را در یک کلمه جمع کرده است و آن تقوا است و امروز در تمامی عرصه های زندگی اجتماعی باید تقوا را از لفظ خارج و بعمل در آورد .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

رهپویان-خبرنیوزقم | فرهنگ هنر | حوزه | اجتماعی| مذهبی